Capsler

En komik capsler ile yayındayız! Hem güldüren, hem de düşündüren capsler için sitemizi inceleyin.

Önce bilmeyenlere caps kategorisi için kısaca açıklama yapalım. Caps nedir? Fotoğraf benzeri görseller üzerinde mizahi yorumlar yapma sanatına caps denir. Teknolojinin gelişimi ile ortaya çıkmıştır. Canı sıkılan yaratıcı gençliğin muzipliği ile hayatımıza giren bir kavramdır. Kısaca caps mizah sanatı kategorileri arasında yer alan yeni nesil durum ifade etme amaçlı bir güldürü yöntemidir.

Capste ünlüler, sıradan vatandaşlar ya da hayvanların resimdeki pozlarına mizahi yorumlar yazılır. Capsleri genç nesil özellikle sosyal medya ortamlarında kendini veya durumu ifade etme aracı olarak kullanır.

Caps’in en sıra dışı örnekleri de sitemizde olacak! Güldüren capslar ile sizlerin yüzünde bir tebessüm oluşturmak amacımız. İşin özü fıkralar ve karikatürler gibi mizah türlerinin arasına katılan yeni nesil durum ifade yöntemi caps kavramına alışın deriz. Sitemizde bolca bulacaksınız. Ana içerik konusu sitemizde capsler olmayacak ama caps siteleri ile de yarışacağız :) Tabii fıkralardan hoşlanıyorsanız size ayrıca fıkra kategorisini incelemenizi öneririz. Tabii karikatür tutkunları da ekli kategoride mizah çizim ustalarını ve eserlerini takip edebilir.

Şimdiden haberlerik.com‘u takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir