Kayserili fıkraları

Kayseri fıkrası meşhurdur ! Açıkgözlü olmaları ile meşhur Kayserili fıkralar da çok kez karşımıza çıkar. Kayseri fıkraları için sitemizi takip edin.

Fıkra sevenler için en komik fıkralar sitemizde toplanıyor. Fıkra siteleri ile rekabet etmeyi düşünüyoruz. Gerçi genel olarak haber sitesi olsak da güldürmek de yasak değil. Gün gelecek en komik capsler ile sizi güldüreceğiz. Başka bir gün ise gündemdeki haberlere değineceğiz. Amacımız her yönden sevdiğiniz bir site olup büyük haber siteleri ile yarışmak. Şimdi fıkralar ile gülmek isteyenleri memnun etmek üzere konumuza dönelim.

Kayseri Türkiye’nin en kalabalık on beşinci şehridir. Ankara ve Konya’dan sonra İç Anadolu bölgesinin üçüncü büyük sanayi şehri olma özelliğine sahiptir. Yöre insanı açıkgöz ve kurnaz olması nedeniyle fıkralara dahi konu olmuştur. İşin doğrusu gizliden de olsa herkesin bu konuda Kayserililere bir hayranlığı mevcuttur. Biz de bu durumu mizahi yönden ele alan fıkraları bir araya topluyoruz. Bu sayfanın konu içeriği elbette Kayserili fıkraları olacak. Zaman içerisinde yeni Kayseri fıkralarını da sayfamıza ekleyeceğiz. Tavsiyemiz bizi takibe almanızdır. Sitemizdeki kayseri fıkraları için ilk Kayserili fıkrası alt satırlarda paylaşıldı bile. Böylece konu da açılmış oldu.

Cini çarpan Kayserili :

Gözleri görmeyen ve hiç evlenmemiş bir Kayserili varmış. Maddi durumu da oldukça bozukmuş. Fıkra bu ya haline acıyan bir cin ortaya çıkmış.

“Ey ihtiyar” demiş lamba cini “Sana 3 dilek hakkı vereceğim dilediğini seçebilirsin.”

Kayserili amcamız şaşırmış ama sevinçle de “Olur.” demiş.

Cin sormuş ” Zenginlik mi istersin? Evlenmek mi istersin yoksa görmek mi istersin?”

Kayserli amcamız cevap vermiş “Altınlarımı sayarken çocuğumu görmek isterim.” 😀

Ballı lokum tadında gülümsemeler yüzünüzden hiç eksik olmasın. Sayfalarımızı ziyaret ettiğiniz için de teşekkür ederiz. Kayserili fıkraları için yeni fıkralar zaman içinde sayfamıza eklenmeye devam edecektir. Mizah seviyorsanız sitemizi takip etmeye devam edin ! 😉

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir