Caner Erkin herkesi şaşırttı !

Caner Erkin Asena Atalay çifti boşandı! Magazin haberleri için bolca dedikodular içeren bir evlilik daha böylece son buldu.

Çok kişi bu evliliğin er veya geç biteceğini tahmin ediyordu. Caner’in onca dedikoduya karşın özveri ile yürütmeye çalıştığı evliliğin çatırdayacağını tahmin etmek aslında zor değildi.  Futbolcu Caner Erkin taraftar tarafından sevilen bir futbolcu olunca gözler doğal olarak hep üzerinde idi. Eski eşi Asena Erkin‘de kabuğuna çekilen bir mizaçta olmadığından hep göze battılar. Kimi zaman moda tasarımları kimi zaman eğlence hayatı hep gündem konusu oldu. Onca gözün üzerinde olduğu bir evlilik de doğal olarak zamanla yıpranıyor.

Herkesi şaşırtan ise Caner ve Asena Erkin çiftinin güle oynaya boşanma davasına girmeleri ve anlaşarak boşanmaları oldu. Zira toplum olarak hep alışmışız çirkefleşerek gerçekleşen ayrılıklara, olması gerekeni yadırgadık.

Gülerek ayrılan çift topluma ikinci şoku boşanma hediyesi ile yaşattı. Boşandığı eşine oldukça yüksek bir tutara sahip otomobil hediye eden Caner bu sayede litaratürümüze “Boşanma hediyesi” kavramını da perçinlemiş oldu. Herkesi şaşırtan bir açıklama ile çocuğunun annesi eski eşine de saygı gösterilmesini istedi. İşin doğrusu olgunluğun dibine vurdu. Kendisini takdir etmemek elde değil. Sportif kişiliği ve başarıları ile beğenilen futbolculuğunun yanında  adamlık içinde güzel bir örnek teşkil etti.  Magazin dünyasında boşanmalar bitmez. Bakalım aynı olgunluğu gösterebilecek başka bir babayiğit çıkacak mı ? Göreceğiz. Boşanmalar sonrası bu tür bir olgunlukla biten bir ilişki az görülüyor. Sık karşılanan bir durum olmadığı için de haliyle hepimiz şaşırdık.

İşin adamlık kısmını gayet başarılı icra eden sevgili Caner Erkin’i kutluyoruz. Derler ya herkes kendine yakışanı yaparmış. Caner kardeşimizde kendine yakışanın bu olduğuna karar vermiş ve uygulamış. İşin doğrusu medeni bir insan gibi ilişkisini sonlandırmayı başardığı için kutluyoruz. Toplumun ağzına çocuğunun annesini de sakız etmemek için verdiği mücadeleyi de takdir ettiğimizi belirtelim.

Hayatın gereği boşanmalar oluyor. bu doğaldır fakat Caner Asena Erkin boşanması olayında olduğu gibi tarafların bu işi medeni bir şekilde tamamlamaları en uygunudur. İkisini de yürekten kutluyor, ilerleyen yaşamlarında Caner Erkin ve Asena Atalay’a başarılar ve mutluluklar diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir