Misyonumuz

Haberleri size çarpıtmadan sunmak misyonumuz. Haber sitesi haberlerik.com gerçek ve doğru habercilik için tarafsız haberler ile yayın yapma misyonu sahibidir.

Yayın ilkeleri genel de aynı olan haber siteleri içinde en yeniler arasındayız. Bunun da farkındayız. Amacımız; En kısa sürede sizlerin en güvenip, en sevdiği haber sitesi olmak . Haber misyonu ve vizyonumuz da bu ideal ile şekillenmiştir. Bunun için tarafsız habercilik ile gerçek haber sunacağız. Ayrıca hiç bir reklam veren ya da siyasi bir oluşum ile de ne açık ne de gönül bağı ile gizli bir ilişkimiz yoktur. Bu suretle tekrar belirtelim. Biz sadece vatandaş yandaşı ve mağdurun destekçisi habercilik anlayışı ile yayın sunacağız. Kişi hak ve hürriyetlerine de saygılı olmak ilkesinden asla vazgeçmeyeceğiz. Sitemizde hiç bir şekilde de din, dil, ırk ayrımı yapılmasına ve kişilik haklarına saygısızlık yapılmasına da izin verilmeyecektir.

Hakkımızda iletmek istediğiniz fikir ve öneriler için bizimle iletişim sayfamızdaki irtibat bilgileri sayesinde irtibat kurabilirsiniz.