2017 Survivor ünlüler takımı

Survivor 2017 ünlüler takımı kimlerden oluşuyor? Yazımızdan inceleyin. 2017 Survivor ünlüler kadrosu ve yarışmacılar hakkında kısa bilgiler yazımızda paylaşılmıştır.

Survivor Türkiye son yılların ülkemizde en çok izlenen tv programlarından biridir. Yarışma Tv8 kanalında yayınlanıyor. Yarışmacılar ünlüler ve gönüllüler adında iki grup halinde müsabakalar yapar. Acun medya tarafından Türkiye formatı ile yayınlanır. Survivor 2017 yarışmasına katılan bu seneki ünlüler grubu için kısa bilgiler altta yer almaktadır.

Survivor 2017 ünlüler takımı;

Adem Kılıçcı, DJ Berna Öztürk, Furkan Kızılay, İlhan Mansız, Pınar Saka, Sabriye Şengül, Seda Demir, Sema Apak, Sedat Kapurtu Serhat Akın, Şahika Ercümen, Tarık Mengüç 2017 ünlüler grubu üyeleridir.

Ünlüler grubuna rakip olan Survivor 2017 gönüllüler takımı hakkında bilgileri de ekli linkten inceleyebilirsiniz.

Zorlu şartlarda gerçekleşen yarışma boyunca pek çok aksiyon olacağı şimdiden ortada. Sanırız yarışma süresince bol miktarda magazin haberleri konusu olacak. Tavsiyemiz adadaki yarışma sürecini magazin kategorisinde yayınlanan haberler ile takip etmeniz. Size keyifli seyirler, yarışmacılara başarılar dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir