Survivor 2017 yarışması

Son yılların en çok izlenen tv yarışması Survivor Türkiye tekrar başladı! Survivor 2017 yarışması şimdiden bu senenin de en çok izlenen tv programı olmaya aday.

Survivor İngilizce hayatta kalan anlamına gelir. Survivor yarışması; Expedition Robinson programından uyarlanmış dünyaca ünlü bir yarışma programıdır.

İlk olarak İsveçli yarışmacılar ile İngiliz televizyon kanalı Planet 24 tarafından 1997 yılında yayınlanmıştır. 2000 Yılında ise yayın haklarının satışı ile Amerikan versiyonu olarak Survivor adını almıştır. Yayın hakları CBS medya grubuna aittir. Bugüne dek yaklaşık 50 ülkede gösterime sunulan yarışma programı sıkı takipçiler edinmiştir. Beğeni ile de takip edilmektedir. Amerika dahil pek çok ülkede son yılların en çok izlenen tv programları arasında yer alır.

Yarışmanın Türkiye yayın hakları Acun Ilıcalı tarafından satın alınmıştır. Son yılların en sevilen ve en çok takip edilen tv programları arasında yerini korumaktadır. Acun medya grubu televizyonu Tv8 ekranlarında yayınlanır. Yarışma hakkında kapsamlı bilgileri resmi sayfasından da takip edebilirsiniz. Yarışma takipçileri adadaki mücadele hakkında magazin gündemine konu olacak olayları şimdiden merakla bekliyor. Bizim gözlemlerimiz ve yorumlarımız için magazin haberleri sayfalarımızı da takip etmenizi öneririz.

Yarışma özel seçimle oluşturulan 2 grup üyelerinin arasındaki müsabakalar ile başlar ve eleme usulüyle devam eder. Bir adada zor şartlar altında müsabakalar yapılır. Kazanan taraf ödüller alır ve kaybeden rakip takımdan oylama sonucuna göre biri elenir. Survivor yarışması açlığa, hastalığa ve doğa şartlarına karşı insan mücadelesini sergiler.

Survivor 2017 ne zaman başlıyor?

Survivor 2017 yarışması Türkiye formatı ne zaman başlayacak? Merak edenleri de aydınlatalım. Yarış ünlüler kadrosu ve gönüllüler kadrosu adındaki 2 grup arasında geçer. 21 ocak 2017 cumartesi günü başlayacak yarışmanın, senenin en çok izlenen tv programı olacağı tahmin ediliyor.

2017 Survivor gönüllüler takımı ve 2017 Survivor ünlüler takımı üyeleri için ekli linkleri de inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir